Rybnik, Centrum

Mieszkanie na wynajem

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Raciborskiej - okolice Kauflandu.

Mieszkanie znajduje się w kameralnym bloku na wysokim parterze.

W hallu duża, zabudowana szafa
Kuchnia - umeblowana i wyposażona, z lodówką.
Pokoje - umeblowane. 

Mieszkanie po generalnym remoncie.

Warunki najmu:

- czynsz najmu 1750 zł + VAT 
- czynsz spółdzielczy ok 640 zł - zawiera zaliczkę na ogrzewanie
- media płatne wg zużycia
- kaucja 2000 zł
- oferta dla firm - max 2 osoby, dodatkowo najem objęty podatkiem VAT
- oferta dla osób fizycznych na zasadach najmu okazjonalnego - max 2 osoby - dodatkowo najem objęty podatkiem VAT
- zamieszkiwanie bez zwierząt
- umowa na min. 1 rok.

Mieszkanie będzie dostępne od czerwca.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły oferty

Symbol oferty NBP-MW-2145
Powierzchnia 42,40 m²
Powierzchnia użytkowa 42,40 m²
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 2000
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu Do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 640 PLN

nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Maroko-Nowiny

mieszkanie na wynajem

Rybnik, Maroko-Nowiny
2 pokoje 42,14 m2 47,46 zł/m2