Rybnik, Centrum

Lokal na wynajem

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 40 m², położony na parterze budynku

Lokalizacja:

- ul. Reja
- nieopodal blisko rynku, łączy główny trakt handlowy z  Placem Wolności

Miejsce charakteryzuje się dużym ruchem pieszym, co sprawia, że lokal świetnie nadaje się pod działalność usługową, handlową lub biurową.

Układ lokalu:

  • sala główna z dużą witryną wystawową
  • zaplecze socjalne
  • WC

Lokal wyposażony jest w klimatyzację oraz ogrzewanie elektryczne. Dodatkowym udogodnieniem jest kurtyna grzewcza przy wejściu. Istnieje możliwość montażu reklamy zewnętrznej, co zapewnia dobrą widoczność działalności.

Dodatkowe atuty:

  • parter budynku
  • duża witryna od strony ulicy
  • możliwość umieszczenia reklamy
  • bardzo dobra komunikacja miejska
  • lokalizacja w miejscu o dużym natężeniu ruchu

Warunki najmu:

  • czynsz: 2500 zł
  • kaucja: 2500 zł
  • media płatne według zużycia
  • woda rozliczana według podlicznika
  • umowa z Tauronem przepisywana na najemcę

Termin wydania lokalu - do uzgodnienia, nie później niż wrzesień b.r. 

Zapraszamy do kontaktu oraz obejrzenia lokalu na żywo.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły oferty

Symbol oferty NBP-LW-2142
Powierzchnia 40,00 m²
Piętro parter
Rodzaj budynku kamienica
Kaucja zabezp. 2500
Standard
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu Do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Okna PCV
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowy, handlowy, usługowy
Czynsz najmu brutto /m2 2 500 PLN
Dojazd asfalt
Usytuowanie jednostronne
Możliwość parkowania w pobliżu
Położenie lokalu w głównym ciągu pieszych
Wejście od ulicy
Podłogi płytki

Podobne oferty

lokal na wynajem - Rybnik, Śródmieście

lokal na wynajem

Rybnik, Śródmieście
  83,00 m2 33,73 zł/m2
lokal na wynajem - Rybnik, Śródmieście

lokal na wynajem

Rybnik, Śródmieście
  35,50 m2 76,06 zł/m2
lokal na wynajem - Rybnik, Śródmieście

lokal na wynajem

Rybnik, Śródmieście
  92,00 m2 29,35 zł/m2
nowa oferta
lokal na wynajem - Rybnik, Centrum

lokal na wynajem

Rybnik, Centrum
  90,00 m2 27,78 zł/m2